Ласкаво просимо до Аристократа!

м. Вінниця вул. Івана Бевза, 17

Готель:

Ресторан:

Організація кава-брейків у ресторані Вінниця

В рамках різноманітних семінарів, ділових нарад, тренінгів та інших заходів наш ресторан організує півгодинну перерву для учасників – кава-брейк. Забронювавши конференц-зал у Вінниці, у готельно-ресторанному комплексі “Аристократ” на тривалий час ви просто не зможете собі відмовити у кави-брейку. За 20-40 хвилин перерви бажаючі зможуть вгамувати голод бутербродами, печивом та іншими продуктами, а також випити чашку ароматної кави, чаю або склянку мінеральної води. Отже, про те, що таке кава брейк, ми розібралися. У чому його особливості?

МЕНЮ РЕСТОРАНУ «АРІСТОКРАТ»

У психології присутня цікава гіпотеза, яка говорить, що людина здатна легко запам’ятовувати нову інформацію протягом години, після чого необхідно або досліджувати нову тему, або (що краще) робити невелику перерву. Саме тому рішення замовити кава-брейк у нашому ресторані має ряд позитивних сторін:

  1. Учасники заходу зможуть відпочити, «переварити» отриману інформацію та перекусити свіжими продуктами. З напоїв на столі будуть присутні: кава, чай, соки, мінеральна вода з газом та без газу.
  2. Під час перерви можна ближче дізнатися про деяких присутніх, зав’язати нові знайомства.
  3. У простій легкій атмосфері можна поспілкуватися з іншими людьми про отримані новини, обмінятися думками та враженнями, оцінити подальші можливості та перспективи після наради.

Легкий перекус у невимушеній обстановці дозволяє по-новому подивитись предмет обговорення, прийняти якесь рішення або просто трохи відпочити перед наступним етапом роботи.

Наш ресторан «Аристократ» у Вінниці пропонує клієнтам орендувати зал, щоб насолодитися невеликою перервою після тренінгу, семінару чи конференції. Якщо ви збираєтеся на тривалий час – наприклад, на 7-8 годин, ресторан кава-брейк організує у кількості від трьох та більше. Це дозволить підтримувати працездатність учасників, гарний настрій та бадьорість упродовж усієї наради. Вартість оренди залу залежить від кількості осіб та особливостей столу – часом на фуршет ставлять не лише печиво та бутерброди, але й незвичайні закуски, які призначаються для гостей. У будь-якому випадку ціна буде прийнятна більшості клієнтів. Немає нічого кращого, ніж відпочити та перекусити після напруженої роботи або уважного слухання нової інформації – телефонуйте прямо зараз за вказаними на сайті телефонами, і ми організуємо чудову каву-брейк спеціально для вашого заходу!