Ласкаво просимо до Аристократа!

м. Вінниця вул. Івана Бевза, 17

Готель:

Ресторан:

Фуршет Вінниця

Сьогодні організація фуршетів у Вінниці набирає надзвичайної популярності. Що не дивно, адже подібна кейтерингова послуга дозволяє на найвищому рівні провести будь-яку урочистість чи зустріч. При всій видимості легкості, складання концепції проведення є досить складним і потребує особливого досвіду та навичок, саме тому ми пропонуємо свої послуги.

МЕНЮ РЕСТОРАНУ «АРІСТОКРАТ»

Незалежно від того, замовлено проведення виїзних фуршетів в офіс або ресторані, основною особливістю залишиться самостійне обслуговування, можливість вільного переміщення по залі, доступ до всіх страв та вживання їжі стоячи. Це дозволяє гостям максимально комфортно спілкуватися між собою, при цьому процес їди буде мінімально помітний і зручний завдяки спеціально підібраному меню. Обслуговування фуршетів нашими співробітниками дозволить виконати прийом гостей на високому рівні, вони завжди будуть поруч, але при цьому не мозоля очі.

Проведення фуршетів у Вінниці стане незабутнім святом, якщо скористатися послугами ресторану. Меню підбирається індивідуально з побажаннями клієнта, його основу складуть невеликі рулетики, салати та тарталетки. Крім того, гості залишаться дуже задоволені, покуштувавши соковите м’ясо з овочами, приготовлене за фірмовим рецептом. Як десерт будуть запропоновані капкейки та торти.

В “Аристократі” ви знайдете все необхідне для проведення заходу:

  1. Ми допоможемо провести весільний чи святковий фуршет.
  2. З нашою допомогою можлива організація виїзних фуршетів.
  3. Також можна замовити кейтерінг.

Клієнт може вибрати невеликий зал для маленької групи людей або місткий для проведення масштабної урочистості. Незалежно від вибору, ми зробимо все, щоб гості нашого клієнта почувалися комфортно.

Ми знаємо всі нюанси та тонкощі організації фуршетів. Бажаєте, щоб вечір став справді незабутнім, тоді довірте його проведення справжнім професіоналам

Вирішили провести фуршет у Вінниці на своїй території? Ідея дуже вдала, оскільки вона підійде для будь-якого заходу незалежно від масштабу. Завдяки накопиченому досвіду організації виїзних фуршетів наші співробітники виконають все на найвищому рівні незалежно від того, планується широкомасштабне свято з великою кількістю гостей або VIP-вечірка для вузького кола запрошених осіб.

Також ми пропонуємо замовити Finger Food – особливий вид фуршету, коли гості можуть рухатися вільним потоком вздовж столів і вибирати будь-які закуски, що сподобалися. Столи будуть сервіровані різними видами закусок, що являють собою канапе, кошики, шпажки. Також можна замовити салати та багато іншого.

Інший варіант – це подача кількох страв у обумовлений час із самостійним накладанням їжі гостями у спеціальні тарілочки для фуршету з використанням ножів та вилок. Це один із найпопулярніших видів фуршету в Європі.

Пам’ятна подія не забудеться ніколи, якщо довірити її організацію майстрам своєї справи. Незалежно від того, в якому куточку міста розпочато торжество, ми зробимо все, щоб гості залишилися задоволеними. Наші ціни демократичні і включають всі нюанси організації до дрібниць. Жодних турбот із закупівлею продуктів, приготуванням страв, необхідністю планування ходу заходу тощо. Все буде виконано нашими співробітниками, а клієнту залишається лише відпочивати та слухати компліменти від вражених гостей. Телефонуйте вже зараз, і ми складемо меню, увімкнувши всі побажання.