Ласкаво просимо до Аристократа!

м. Вінниця вул. Івана Бевза, 17

Готель:

Ресторан:

Бронювання номерів

дешевше, ніж на booking.com

Бронювання

 

Готель Вінниця “Аристократ”

Ви збираєтеся відвідати Вінницю та шукайте місце для ночівлі чи відпочинку? Готель (Вінниця) Арістократ – відповідне місце. Готель знаходиться практично у центрі міста, при цьому до нього ведуть центральна траса Вінниця – Житомир – Київ. Для тих, хто приїжджає на центральний автовокзал нашого міста, можна дістатися готелю Аристократ у Вінниці пішки, всього за 5-10 хвилин (відстань близько 600 метрів). Неподалік знаходиться залізничний вокзал. Також, одне з найцікавіших місць для туристів, а саме знаменитий фонтан Roshen, знаходиться в пішій доступності від готелю (500 метрів).

Гості, які шукали в інтернеті запит “готель Вінниця”, відзначають, що готель Аристократ відрізняється: 

  •  високим сервісом,
  • висококваліфікованим персоналом,
  • смачним сніданком, який готується безпосередньо перед приходом гостей, для кожного індивідуально,
  • гарне наповнення номера,
  • місце розташування самого готелю
  • наявності закритого паркування на 5 автомобілів
  • наявність гарного ресторану

Для бронювання доступні номери різних категорій, від комфортного номера категорії “Стандарт” до двох кімнатного номера з джакузі категорії “Люкс”. При бронюванні готелю Аристократ (Вінниця) на цьому сайті, Ви гарантовано отримуєте найнижчу ціну, включаючи податки, гарантію заселення та стандартно високий сервіс обслуговування.

Гарантія найкращої ціни

     Для постійних гостей нашого готелю на нашому сайті доступні спеціальні тарифи за наявності промокоду. Для бронювання готелю Вінниця “Аристократ” за спеціальністю Вам необхідно мати Промо-код, який Ви отримуєте на Ваш e-mail після першого проживання в нашому готелі. При бронюванні на нашому готелі Вінниця Аристократ, Ви побачите тарифи закриті тарифи, відкрити які можна, якщо ввести промо код після натискання на відповідну кнопку. Після введення Вашого промо-коду на сайті Вам відкриються доступні для Вас тарифи зі знижкою. Вибравши потрібну категорію номера, підтвердіть бронювання. Звертаємо Вашу увагу – знижка є накопичувальною.