Ласкаво просимо до Аристократа!

м. Вінниця вул. Івана Бевза, 17

Готель:

Ресторан:

Банкетний зал для весіль у Вінниці

Банкетний зал для весіль у Вінниці

Банкетний зал для весіль

Весілля – це найяскравіший, незабутній і важливий день для двох людей, які вирішили поєднати себе узами шлюбу. Природно, таку урочистість неможливо не відзначити, не закарбувати в пам’яті та на фотографіях. Щоб ніщо не затьмарило свято, важливо відповідально поставитися до вибору фотографа, салону та, звичайно ж, банкетний зал для весіль у Вінниці.

Наш ресторан «Аристократ» пропонує організацію розкішного весільного банкету у Вінниці на будь-який смак та бюджет – замовляючи зал у нас, ви будете вражені найвищим сервісом, атмосферою та дружелюбністю персоналу. Кожне весілля для нас – унікальне, тому зал оформляється в особливому стилі щоразу, як нові наречені залишають замовлення на проведення банкету на честь створення сім’ї.

Організація весільного бенкету: особливості

Незалежно від того, планується масштабне свято чи скромне весілля, ми знайдемо варіант, який влаштує всіх. Якщо гостей буде небагато, ми запропонуємо весільний фуршет у Вінниці – гості зможуть вільно пересуватися по залі, спілкуватися між собою та пригощатися легкими закусками, для яких потрібний лише один прилад. Це дозволяє організувати весілля в європейському стилі, де немає багато обставлених столів, а вибір падає на всілякі закуски та напої.

Якщо меню для весільного банкету вибирається на велику кількість запрошених, варто урізноманітнити стіл: подбати про наявність перших і других страв, а також салатів, закусок, напоїв та інших продуктів. Наш універсальний ресторан для весіль пропонує клієнтам низку переваг:

  1. Найвищий сервіс. Чемні доброзичливі співробітники візьмуть на себе всі клопоти, пов’язані з організацією урочистостей та прикрасою зали. Вони також допоможуть орендувати зал та підкажуть, яке приміщення краще вибрати для певної кількості гостей.
  2. Вигідна вартість послуг. Весілля, поза всякими сумнівами, дуже витратний захід. Звертаючись до нас із організацією банкету, ви отримуєте можливість трохи заощадити, оскільки лояльні ціни залишаються доступними широкому колу клієнтів.
  3. Різноманітне меню. Незалежно від смакових уподобань запрошених, поставлені на стіл страви захоплять бездоганний смак. М’ясні, рибні, овочеві страви, а також всілякі салати та закуски від професійних кухарів приготовані з любов’ю і мають дивовижний смак.
  4. Наявність готелю у Вінниці. Ви можете розмістити всіх гостей, а також молодят у нашому готелі на нічліг.
    Крім того, ресторан розташований у готельному комплексі “Аристократ”, що дозволяє зупинитися гостям на потрібний час. Згідно з традицією, весілля потрібно грати мінімум 2-3 дні, на які запрошеним слід подумати про ночівлю та проживання. Затишні комфортабельні номери готелю створені саме з цією метою – ви зможете насолоджуватися святом, танцями та закусками, не залишаючи готельно-ресторанного комплексу.

Крім того, ресторан розташований у готельному комплексі “Аристократ”, що дозволяє зупинитися гостям на потрібний час. Згідно з традицією, весілля потрібно грати мінімум 2-3 дні, на які запрошеним слід подумати про ночівлю та проживання. Затишні комфортабельні номери готелю створені саме з цією метою – ви зможете насолоджуватися святом, танцями та закусками, не залишаючи готельно-ресторанного комплексу.

Оренда бенкетної зали

Взяти в оренду банкетний зал місткістю до 50 осіб дуже просто: все, що від вас вимагається – зателефонувати за вказаними на сайті номерами та оформити замовлення. Менеджери ресторану підкажуть, коли є вільні дати, а також уточнять усі подробиці, пов’язані з вашим торжеством. Ми з граничною увагою ставимося до замовлень наших клієнтів, тому кожне весілля – найкраще, унікальне та неповторне!

Вартість проведення урочистостей безпосередньо залежить від кількості осіб, обраного меню, стилю оформлення приміщення та інших факторів. У будь-якому випадку ціни приємно здивують замовників.

Виїзний весільний банкет

Виїзний фуршет на весілля у Вінниці – це чудова нагода провести найпам’ятніший день свого життя, як у казці. Наша злагоджена команда готелю «Арістократ» займається проведенням та обслуговуванням виїзних банкетів на весілля у Вінниці.

Організація виїзного весільного банкету, ціна якого найоптимальніша в місті, включає повний комплекс послуг, а також побажання та прохання клієнта. У гостей залишаться тільки позитивні відгуки, а ціна безпосередньо залежатиме від обраного меню та всіх складових деталей свята. Все буде зроблено вчасно та зі смаком!

Особливості меню

Вибираючи страви на яскраве свято, слід обов’язково враховувати смакові уподобання запрошених гостей та молодят. Ми готові запропонувати величезний асортимент страв, включаючи холодні та гарячі закуски, алкогольні та безалкогольні коктейлі. Також до асортименту входить виготовлення весільного торта для молодих.

Меню обговорюється заздалегідь з адміністратором ресторану, після чого клієнт може вносити до нього корективи за бажання (за кілька днів до проведення заходу). Обов’язково слід зазначити час прибуття гостей до ресторану, щоб кухарі встигли приготувати, оформити та подати частування для гостей. Якщо стіл обмежується фуршетом, бажано зробити закуски якомога різноманітнішими – від м’ясних та рибних до овочевих та фруктових. Нададуть гарний настрій та сили різні солодощі на кшталт дорогих цукерок, смачних тістечок та печива.

Що потрібно врахувати під час організації

Клопіт, пов’язаний з організаційними моментами, співробітники ресторану візьмуть на себе. Від замовників потрібно лише вибрати стиль, в якому проходитиме весілля, щоб відповідно оформити приміщення, а також надати точну інформацію про кількість гостей та меню. Можлива організація комбінованого застілля, коли поряд з фуршетними закусками будуть гарячі напої, кондитерські вироби або гарніри.

Щоб зробити весілля яскравим, незабутнім і цікавим – телефонуйте в «Аристократ», і ми з радістю організуємо вашу урочистість! Звертайтесь до ресторану для весільного банкету Аристократ!