Ласкаво просимо до Аристократа!

м. Вінниця вул. Івана Бевза, 17

Готель:

Ресторан:

Кейтерінг

Кейтерінг

Кейтеринг Вінниця

На сьогоднішній день кейтеринг є досить новою галуззю послуг, яка полягає у підготовці та проведенні банкету без прив’язки до певного місця. Пропонована послуга включає сервірування столу, готування страв, доставку їх у необхідне місце, подачу, прибирання, тобто фірма повністю організовує свято і піклується про те, щоб все було на найвищому рівні. Запланований захід можна проводити в будь-якому місці, все залежить від особистих уподобань та фантазії. Виїзний кейтеринг Вінниця дозволить зробити банкет незабутнім, який запам’ятається всім присутнім надовго.

Кейтеринг ціни: необхідність чи розкіш?

Виїзне обслуговування кейтеринг завжди допоможе у відповідальний момент. Даною послугою можуть скористатися всі без винятку – як великі компанії, і прості люди. Цей сервіс набрав великої популярності серед організаторів фестивалів, концертів, закритих фуршетів, модних показів, різноманітних презентацій та весільних бенкетів. Немає жодних сумнівів, що це дуже зручно та вигідно в сучасному житті. Команда робітників зможе втілити у життя всі побажання замовника, допоможе повноцінно відпочити та провести час у невимушеній, легкій атмосфері.
Розрахувати ціну на кейтеринг можна після дзвінка.

Види послуг кейтерингу та різноманітність заходів

Існує кілька видів кейтерингу:

 • Барбекю.
 • Пивний.
 • Бізнес ланч.
 • В офіс.

Вінниця та готель «Аристократ» завжди привітно зустрічає своїх гостей, тому пропонує свої послуги з проведення заходів у будь-яких масштабах приймаючи замовлення:

 • На корпоратив.
 • На весілля.
 • На день народження.
 • Дитячий.
 • Вечірка.
 • Новорічне.
 • Конференції.

Як і де замовити кейтеринг недорого

Комплексне обслуговування у нас можна замовити в офіс, додому, в орендоване приміщення, в заміський котедж або будь-яке інше місце. Послуги кейтерингу на корпоратив за ціною будуть економнішими, якщо свято проводиться на виїзді. У цьому випадку клієнт не відчуває відмінності від традиційної оренди ресторану або банкетного залу та заощаджує час. Сервіс дуже мобільний, тому організувати захід можна на природі, яхті, базі відпочинку та найзатишніших і найулюбленіших куточках міста. Щоб розрахувати, скільки коштує проведення запланованого свята, слід врахувати всі моменти, аж до дрібниць. Ціна безпосередньо залежатиме від запланованого меню, кількості гостей та необхідності додаткових послуг.

Основні переваги наших послуг

Організація банкетів кейтеринг, яку можна замовити в готелі Аристократ, є дуже вигідною пропозицією. Наш ресторан включає команду професіоналів з відповідним досвідом роботи та кваліфікації. Важливими плюсами співпраці з нами є:

1.Різноманітність меню, найвищий рівень сервісу.
2.Комплексне обслуговування (декорації, посуд, меблі та ін.).
3.Жодних обмежень у виборі місця та оформлення банкету.
4.Маса позитиву та відсутність проблем з організацією заходу.


Окрім того, надаються абсолютно унікальні варіанти проведення свята. Залежно від заходу, будь то корпоратив чи тихе сімейне гуляння, професійні організатори готові виконати будь-які побажання клієнта, надати події індивідуального характеру.

Меню для кейтерингу

Страви для свята мають величезне значення, адже розваги та відпочинок вимагають витрати сил та енергії у тому числі. Меню кейтерингу на природі та в офісі може кардинально відрізнятися, але для наших співробітників це питання абсолютно не проблема. Асортимент страв погоджується заздалегідь, а продукти набувають найвищої якості. Таким чином, запропонована кухня здатна задовольнити найвишуканіших гурманів.