Ласкаво просимо до Аристократа!

м. Вінниця вул. Івана Бевза, 17

Готель:

Ресторан:

Новорічний корпоратив

Новорічний корпоратив

Новорічний корпоратив Вінниця

Осінь добігає кінця, а значить, не за горами наступ усіма улюблених зимових свят. Ми пропонуємо провести новорічний корпоратив у ресторані Вінниці. Професійна організація свята дозволить не хвилюватися про дрібниці, адже весь клопіт щодо його проведення ляже на плечі наших досвідчених співробітників.

Новорічний корпоратив Вінниця: чому обирають нас?

Напередодні Нового року – це не лише приємні турботи, а й величезна відповідальність для співробітників, яким керівництво доручило організацію корпоративу. Пропонуємо вже зараз забронювати для цього зал в одному із найкращих ресторанів Вінниці.

Варто поквапитися, адже «Аристократ» є улюбленим місцем для проведення свят у місті. Тому чим ближче свято, тим менша ймовірність наявності вільних залів. Чому варто замовити новорічний корпоратив у Вінниці саме у нашому ресторані? Тому є безліч причин:

  • безліч позитивних відгуків клієнтів, задоволених сервісом надання послуг;
  • можливість індивідуального складання меню, відштовхуючись від фінансових можливостей замовника;
  • наявність кількох банкетних залів, що дозволяє вибрати приміщення, комфортне для певної кількості гостей;
  • організація світломузичного супроводу з використанням нашої техніки;
  • виконання додаткових побажань клієнта, індивідуальний підхід у вирішенні питань;
  • гнучка система формування ціни та можливість отримання знижок.

Співпраця з нами подарує можливість провести Новий рік без зайвих турбот. Наші співробітники мають величезний досвід роботи у сфері обслуговування заходів на найвищому рівні. Гості гарантовано залишаться задоволені сервісом, страви та напої подаватимуться вчасно, а оплата повністю виправдовується позитивними емоціями.

Новорічний корпоратив у Вінниці: вибір меню

Підбираючи меню для корпоративу на Новий рік, можна скористатися пропозиціями від наших проварів:

  1. Банкет-фуршет. На столиках буде розставлено легкі закуски. Зал залишається вільним, що дозволить легко пересуватися або танцювати.
  2. Банкет-коктейль. Це чудовий варіант для колективу, який складається з молодих людей. Вечір та новорічна ніч будуть наповнені танцями та веселощами. Можливе встановлення караоке. Подаватимуться закуски, до яких не потрібні столові прилади: бутерброди, рулети тощо.
  3. Традиційний шведський стіл. Гості самі вибиратимуть, що хочуть взяти із запропонованої нашим кухарем безлічі страв.

Вибрати можна із запропонованих варіантів або ж скласти свій варіант. Ми підготуємо все якнайкраще.

Ми організуємо найкращий Новий рік саме для вас!

Організація Нового року у ресторані «Аристократ» стане виграшним варіантом для ваших товаришів по службі. Ми проведемо все на найвищому рівні та продумаємо до найменших нюансів. Професійне обслуговування та смачні страви від нашого шеф-кухаря допоможуть насолоджуватися святом на повну, а кваліфіковані офіціанти простежать, щоб було всього в достатку.